Hakkımızda

COŞKUN MOBİLYA

Coşkun Mobilya, 1985 yılından itibaren mobilya sektörünün mutfağından yetişen Coşkun Aloğlu tarafından Batı Karadeniz’in en gelişmiş şehirleri arasında yer alan Karabük’te kurulmuştur. Coşkun Mobilya’nın ilk Şubesi Karabük’te, ikinci şubesi ise Türkiye’nin tarihi ve turistik ilçelerinden Safranbolu’da yer almaktadır.

Coşkun Mobilya bütün mobilya çeşitlerinin yer aldığı zengin ürün gamının yanı sıra teknolojik ev aletlerine kadar Türkiye’nin önde gelen ulusal ve uluslararası markalarının ürünlerini tüketicilerine sunmaktadır. Oturma grubundan yatak odasına, yemek odasından panel mobilyaya, genç ve çocuk odasından ev tekstiline, bahçe mobilyasından akseuarlara kadar geniş mobilya ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Siemens, Philips, Arnica ve LG gibi değerli markaların buzdolabından çamaşır makinasına, ütüden kahve makinasına, elektrik süpürgesinden kişisel bakım ürünlerine kadar ihtiyaç duyulan tüm teknolojik ürünleri de yine tüketicileri ile buluşturmaktadır.

Karabük ve Safranbolu şubelerinin yanı sıra web sitesi üzerinden de e-ticaret ile satın alma hizmeti sunan Coşkun Mobilya, hızlı, kaliteli servis ve kurulum hizmeti ile evlere teslimat yapmaktadır.

35 yılı aşkın süredir Karabük ve çevre il ve ilçelere hizmet veren Coşkun Mobilya, Anadolu’nun başarılı yerel markası olarak hizmet verirken ülkemizin güçlü ulusal bir markası olma yolunda  da hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Bizi Takip Edin

X